Hizmetler


1982’de Balikesirde dogdum. Annem tarafı Yunanistan, babam tarafı da Iran göçmeni. Tabii ki de gercek adim bu degil ama Numerolojiye göre bir yıl daha 2 enerjisine ihtiyacım var, bu yüzden sadece iki harf ismim. Marmariste büyüdüm, 8 yıl Istanbulda yaşadıktan sonra aşık oldum ve Hollandaya taşındım. Ben psişik bir medyumum ve Yüksek Rahibeyim. Ve her zaman şuna inandım ben başıma gelenler değilim, ben kim olmayı seçtiysem oyum.

Öğrendiğim ve güvenle yıllardır çalıştığım tüm sistemleri yerinde, ülkesinde veya tapınağında öğrendim. Sizlerin sorularını yanıtlamak en sevdiğim şey, Jüpiteri Akrep olan biri olarak bildiğimi hakkını vererek ve geleneklerine göre öğretmek en sevdiğim şey.

Sembolizme Giriş Kursu

Kendini ve evrenin dilini anlamak üzerine kurulmuş bir kurs bu. Ses kayıtları ve YouTube videoları ile hazırlanmış bu kursun içeriğini telefonunuza kaydedip, yanınızdan hiç ayırmayacaksınız.

Bu kurs ile öğreneceğiniz konular:

  • Alan nedir ve kendi alanını bulma meditasyonu
  • Psişik özellikler ve nasıl kullanılabilecekleri
  • Palmestry’e göre parmaklarımız ve temsil ettikleri enerjiler
  • Gezegenler ve sembolleri ve temsil ettikleri enerjiler
  • Evrenden cevaplarını alma yöntemi
  • Kendi Mührünü (Sıgılını) yapma dersi (canlı, bu ders için zoom üzerinden birlikte gurup dersi yapıyoruz)

Bu eğitim ses kayıtları ve YouTube videoları ile desteklenen bir eğitim, kendi temponuzda ilerleyebilirsiniz. Bilgileri mail adresinize gönderiyorum, böylece uzun sireli olarak ve güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

Canlı Ders 27 Mayıs Akşamı Türkiye saati ile saat 22:00’de

Kayıt için mail ile iletişime geçmeniz yeterli: anadalu.pagani

Rune Eğitimi

Bu kursta hergün telefonunuza bir mesaj ile günün Giz taşını (Rune’u) gönderiyorum. Ben Elder Futhark alfabesini öğretiyorum. Bu alfabede 24 harf var, 8 taştan oluşan, 3 aile yani.
Haftada bir gün (gurubun birlikte karar verdiği gün) canlı dersimiz oluyor. 

Ben Rune’ları Danimarka ve İskoçyada öğrendiğim gibi öğretiyorum. 

Eğer yoksa kendinize ait bir setiniz, yenisini almanıza gerek yok, bu kurs ile asıl amacımız kendi takımımızı yapmak ve kendi enerjimizi yüklemek taşlara. Kurs sırasında kendi setinizi yapmak ve yüklemeyi de öğretiyorum, ki en makbulü kendi setinizi kullanmaktır.

Runelar hakkında bildiğimiz şeylerden biri de kendileri ilk amaç olarak kehanet için yapılmadıkları. Koyun, kabilenin Şamanı tarafından, halkın sağlığı ve refahını sağlamak için kullanılmış bir sistem fakat yıllar içinde kehanet için de kullanmaya başladık. Milattan önce 1. yüzyıla ait bu kadim sistem hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ve bu sistemin şifasından ve bilgisinden yararlanmak, buyrun bize katılın. bu arada benim kehanet sınıflarım kapanmaz, hala ilk ve en son gelen öğrenciler birlikte öğrenmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Tarot Dersleri

Tarot nedir? Bence Tarot, ruhumun el ansiklopedisidir. Aptal ile birlikte ben de bu aydınlanma yolculuğunda yolunu arayanlardanım ve onun yolculuğu beni her adımımda hem yalnız bırakmıyor hem de bana gece gündüz yılmadan rehber olmaya deva ediyor yıllardır. Tarot kısaca, Aptal karakterinin aydınlanma hikayesidir. Şatoda Kraliyet ailesi ile birlikte yaşayan ve yıllardır bu sarayda yaşayan Aptal, aydınlanınca materyal bağlarını arkada bırakıp kendini, biri, bütünü bulmak, hiç olmak için yollara düşer. Onun aydınlık serüveni pek çoğumuza ilham olmuştur ve olmaya da devam ediyor. Ben de bu kadim bilgiyi sizlerle en geleneksel yöntemle paylaşmaya bayılıyorum. Tarot, bilinç altı okuma sanatı değildir, bilinç altını okuyan sisteme Psikoloji diyoruz. Eğer bu kadar kolay olsaydı yani hepimiz tarot bakardık bu kadar terapist te kendini yıllarca okul sıralarında yormazdı. Tarot, faldır ve başka bir insanın bilincini yada alanını okumakla alakalı değildir. Hırsızlığa yada diplomasız terapistliğe soyunmamalıyız. Bu dünyada ilahi bir denge ve plan var, bizler sadece hoş bir sada için kehanet sanatı ile ilgileniyoruz, muhabbet için. Bunu unutmayalım hiç bir zaman bence.

Derslerimiz ZOOM üzerinden olduğu için, Gnosis yolu ile bilgimi sizlerle paylaşıyorum. (Auradan bilgi almaktır Gnosis, halk arasında ‘el vermek’ olarak bilinir. Bilgiyi enerji alanına kodlamaktır, inisiye olmak da denir. Frekansla bilgi geçişi sağlanır.) 4 saat ders bir haftasonunda yapılıyor.

Tarot’un dersi mi olurmuş dediğinizi duyar gibiyim ama, bence de olmasa daha güzel olurdu ama inanın elimden geleni yapıyorum. Eski bir söz vardır, “kendi Tarot desteni alamazsın” diye bir söz duydunuz mu hiç? O söz kimseye parasını nasıl harcaması gerektığini söylemez yada git çal başkasından demez yada hediye gelmesini bekle demez. (özellikle yurtdışında insanların çaldığını çok duyuyoruz hehehe) Bu laf şu demek arkadaşlar, alanın sabit değilse, hiç bir şey bilmiyorsan spiritüellik ile ilgili ve kendini ve alanını düzenli ve korunaklı tutmak istersen muhakkak el al.

Benim ailemin çoğunluğu kehanet sistemleri ile ilgilendiği için, küçük yaşta kahve falı için el aldığımda ailemin tüm korumalarına da sahip oldum ve sembolizm bilgisine tabii ki. Bu bana hem yüz yıllardır kollektif olarak ailemin kadınları tarafından oluşturulmuş bilgiye giriş sağladı hem de 3 yaşımdan beri fal bakıyorum, aklınıza gelen her türlü sistemde ve asla başım ağrımadı. Komşu kızından yada başkalarından duyduğunuz o negatif tecrübelerin hiç birini yaşamadım. Destem yorgunsa açılım yapmadım, alanım sıkışıksa dikkat ettim …

Kısacası, derslerime geldiğinizde sadece evrensel tarot sembolizmini öğrenmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda benden de el almış olacaksınız ve ailemin kadınlarını yüzyıllardır koruyan bu güvenli ve stabil alana da ortak olmuş olacaksınız.


CJ’i tanıyana kadar baktırdığım tarotlar hiç birşey ifade etmiyormuş, alan okuyorlarmış. Ben de alan okuyabiliyorum bunu herkes yapabilir ama CJ tarot baktırmak ayrıcalık. Benim kim olduğumdan tut yaptığım hatalar nasıl düzelteceğime kadar bana yardımcı oldu. CJ kartlarını okuyup benim tekamül yolumun açılmasına yardımcı oldu. Sana tüm kalbimle teşekkür ederim bana kattığın aydınlatıcı bilgiler için.

Melahat Erkırlı TopçuBen Cj den tarot dersi aldım. Ve gerçekten müthiş bir akış var Cj her zaman her bilgiyi paylaşım yapar ve tarot eğitimi hiç kimseye benzemez orda farklı bir akış var ben çok memnun ve mutlu ayrıldım ve öğrencileri onun için değerlidir her zaman ve eğitimine katılan öğrencileri için ayrı tarot kart okuması yapar her zaman derim iyi ki Cj çıkmış karşıma iyi ki o benim.

Gül Berhan


Ilk görüşmemiz ücretsiz ve 30 dk. Bu görüşmede birlikte benim sizin için yapabileceğim birşey var mı diye birlikte bakıyoruz. Bu görüşme için aşağıdaki düğmeye basmanız yada anadolu.pagani@gmail.com adresine mail göndermeniz yeterli.

Sevgiler, CJ

Bugün ücretsiz bir danışmanlık randevusu alın.

%d blogcu bunu beğendi: