Hizmetler


1982’de Balikesirde dogdum. Annem tarafı Yunanistan, babam tarafı da Iran göçmeni. Tabii ki de gercek adim bu degil ama Numerolojiye göre bir yıl daha 2 enerjisine ihtiyacım var, bu yüzden sadece iki harf ismim. Marmariste büyüdüm, 8 yıl Istanbulda yaşadıktan sonra aşık oldum ve Hollandaya taşındım. Ben psişik bir medyumum ve Yüksek Rahibeyim. Ve her zaman şuna inandım ben başıma gelenler değilim, ben kim olmayı seçtiysem oyum.

Öğrendiğim ve güvenle yıllardır çalıştığım tüm sistemleri yerinde, ülkesinde veya tapınağında öğrendim. Sizlerin sorularını yanıtlamak en sevdiğim şey, Jüpiteri Akrep olan biri olarak bildiğimi hakkını vererek ve geleneklerine göre öğretmek en sevdiğim şey.

Bilinçli Farkındalık Kursu(eski Sembol Kursu)

Kendini ve evrenin dilini anlamak üzerine kurulmuş bir kurs bu. Ses kayıtları ve YouTube videoları ile hazırlanmış bu kursun içeriğini telefonunuza kaydedip, yanınızdan hiç ayırmayacaksınız.

Bu kurs ile öğreneceğiniz konular:

  • Alan nedir ve kendi alanını bulma meditasyonu
  • Psişik özellikler ve nasıl kullanılabilecekleri
  • Palmestry’e göre parmaklarımız ve temsil ettikleri enerjiler
  • Gezegenler ve sembolleri ve temsil ettikleri enerjiler
  • Evrenden cevaplarını alma yöntemi
  • Kendi Mührünü (Sıgılını) yapma dersi (canlı, bu ders için zoom üzerinden birlikte gurup dersi yapıyoruz)

Bu eğitim ses kayıtları ve YouTube videoları ile desteklenen bir eğitim, kendi temponuzda ilerleyebilirsiniz. Bilgileri mail adresinize gönderiyorum, böylece uzun sireli olarak ve güvenli bir şekilde saklayabiliyorsunuz.

Kayıt için instagramdan DM ile iletişime geçmeniz yeterli.

Anadolu Sarkaç Sistemi

Sarkaç (Pandül, Dowsing, Spiritüel Dowsing) Anadolu’da çok eskiden beri kullanılan, kişinin kendi yüksek benliği ile çalışmalar yaptığı sistemdir. Sarkaçınız sizin ile yüksek benliğiniz ve rehberleriniz arasında direk bir iletişim açacaktır.

Her sistemde olduğu gibi el aldığınız kişi önemlidir, bu yüzden kayıtları yüz yüze alıyorum.

Sarkaç ile yapabilecekleriniz neredeyse sınırsızdır, modüllerimizin bazıları ise; çakra ve element düzenleme, alan temizliği, sorularınıza evet—hayır cevabı alabilmek için soru sorma kalıpları, blokaj kaldırma, karma temizliği, enerji yüklemesi (doğal taş gibi…) ve çok daha fazlası.

Eğitim bir gün gibi görünse de, benim öğrencim olmak bitmeyen bir serüvendir ve özellikle sarkaç gurubu ile eski yeni demeden toplu çalışmalarımız vardır. Bu çalışmalara katılıp sarkacınız ile çalışmaya devam etmek isterseniz ve bize katılmak isterseniz bana mail ile kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt için instagramdan DM ile iletişime geçmeniz yeterli.

Özel veya Gurup ile Tarot dersleri

Tarot nedir? Bence Tarot, ruhumun el ansiklopedisidir. Aptal ile birlikte ben de bu aydınlanma yolculuğunda yolunu arayanlardanım ve onun yolculuğu beni her adımımda hem yalnız bırakmıyor hem de bana gece gündüz yılmadan rehber olmaya deva ediyor yıllardır. Tarot kısaca, Aptal karakterinin aydınlanma hikayesidir. Şatoda Kraliyet ailesi ile birlikte yaşayan ve yıllardır bu sarayda yaşayan Aptal, aydınlanınca materyal bağlarını arkada bırakıp kendini, biri, bütünü bulmak, hiç olmak için yollara düşer. Onun aydınlık serüveni pek çoğumuza ilham olmuştur ve olmaya da devam ediyor. Ben de bu kadim bilgiyi sizlerle en geleneksel yöntemle paylaşmaya bayılıyorum. Tarot, bilinç altı okuma sanatı değildir, bilinç altını okuyan sisteme Psikoloji diyoruz. Eğer bu kadar kolay olsaydı yani hepimiz tarot bakardık bu kadar terapist te kendini yıllarca okul sıralarında yormazdı. Tarot, faldır ve başka bir insanın bilincini yada alanını okumakla alakalı değildir. Hırsızlığa yada diplomasız terapistliğe soyunmamalıyız. Bu dünyada ilahi bir denge ve plan var, bizler sadece hoş bir sada için kehanet sanatı ile ilgileniyoruz, muhabbet için. Bunu unutmayalım hiç bir zaman bence.

Derslerimiz ZOOM üzerinden olduğu için, Gnosis yolu ile bilgimi sizlerle paylaşıyorum. (Auradan bilgi almaktır Gnosis, halk arasında ‘el vermek’ olarak bilinir. Bilgiyi enerji alanına kodlamaktır, inisiye olmak da denir. Frekansla bilgi geçişi sağlanır.) 4 saat ders bir haftasonunda yapılıyor.

Tarot’un dersi mi olurmuş dediğinizi duyar gibiyim ama, bence de olmasa daha güzel olurdu ama inanın elimden geleni yapıyorum. Eski bir söz vardır, “kendi Tarot desteni alamazsın” diye bir söz duydunuz mu hiç? O söz kimseye parasını nasıl harcaması gerektığini söylemez yada git çal başkasından demez yada hediye gelmesini bekle demez. (özellikle yurtdışında insanların çaldığını çok duyuyoruz hehehe) Bu laf şu demek arkadaşlar, alanın sabit değilse, hiç bir şey bilmiyorsan spiritüellik ile ilgili ve kendini ve alanını düzenli ve korunaklı tutmak istersen muhakkak el al.

Benim ailemin çoğunluğu kehanet sistemleri ile ilgilendiği için, küçük yaşta kahve falı için el aldığımda ailemin tüm korumalarına da sahip oldum ve sembolizm bilgisine tabii ki. Bu bana hem yüz yıllardır kollektif olarak ailemin kadınları tarafından oluşturulmuş bilgiye giriş sağladı hem de 3 yaşımdan beri fal bakıyorum, aklınıza gelen her türlü sistemde ve asla başım ağrımadı. Komşu kızından yada başkalarından duyduğunuz o negatif tecrübelerin hiç birini yaşamadım. Destem yorgunsa açılım yapmadım, alanım sıkışıksa dikkat ettim …

Kısacası, derslerime geldiğinizde sadece evrensel tarot sembolizmini öğrenmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda benden de el almış olacaksınız ve ailemin kadınlarını yüzyıllardır koruyan bu güvenli ve stabil alana da ortak olmuş olacaksınız.

Kayıt için instagramdan DM ile iletişime geçmeniz yeterli.

Doğum Haritanı Şifalandırma Kursu, Şubat ayında tekrar başlıyor.

Doğum Haritanı Şifalandırma Kursu

Bir sürü takvim ve bir sürü yılbaşı var yeni döngünün başlangıcını bize gösteren.

Miladi takvim, ay takvimi, yöresel doğal takvim…. ama senin doğum günün de senin için çok önemli ve senin kişisel döngünü başlatıyor, biliyor muydun?

Kendi Solar takvimini öğrenmek ve doğum haritasındaki retrospektif etkilerini nasıl şifalandıracağını benden, Anadolu geleneklerine göre öğrenmek isteyenler için bu kurs.

• Toplamda 5 hafta, haftada bir kere yaklaşık 1,5 saat ders yapacağız.
• Bu kurs için ücretsiz bir şekilde doğum haritanızı profil linkimizden kendiniz çıkartabilirsiniz.
• İlk dersimiz 6 Ekim Perşembe akşamı, ders saatini gurup ile kararlaştırmayı seçiyorum.
• Dersler her hafta Perşembe günü olacaktır
• Kurs müfredatı;
Hafta 1) Doğum haritası ve evler ve gezegenlere genel bir bakış.
Hafta 2) 1-3. evler ve şifası
Hafta 3) 4-6. evler ve şifası
Hafta 4) 7-9. evler ve şifası
Hafta 5) 10-12. evler ve şifası

Eğer daha fazla bilgi edinmek isterseniz DM göndermeniz yeterli.

Bu kursu verebilmeyi o kadar uzun zamandır bekliyordum ki, Astrolojiyi sevmeniz yeterli benim için, bana bu kursun bilgilerini ve sizinle paylaşma ayrıcalığını verdikleri için atalarımı ve rehberlerimi onurlandırıyorum.


CJ’i tanıyana kadar baktırdığım tarotlar hiç birşey ifade etmiyormuş, alan okuyorlarmış. Ben de alan okuyabiliyorum bunu herkes yapabilir ama CJ tarot baktırmak ayrıcalık. Benim kim olduğumdan tut yaptığım hatalar nasıl düzelteceğime kadar bana yardımcı oldu. CJ kartlarını okuyup benim tekamül yolumun açılmasına yardımcı oldu. Sana tüm kalbimle teşekkür ederim bana kattığın aydınlatıcı bilgiler için.

Melahat Erkırlı TopçuBen Cj den tarot dersi aldım. Ve gerçekten müthiş bir akış var Cj her zaman her bilgiyi paylaşım yapar ve tarot eğitimi hiç kimseye benzemez orda farklı bir akış var ben çok memnun ve mutlu ayrıldım ve öğrencileri onun için değerlidir her zaman ve eğitimine katılan öğrencileri için ayrı tarot kart okuması yapar her zaman derim iyi ki Cj çıkmış karşıma iyi ki o benim.

Gül Berhan


Ilk görüşmemiz ücretsiz ve 15 dk. Bu görüşmede birlikte benim sizin için yapabileceğim birşey var mı diye birlikte bakıyoruz. Bu görüşme için aşağıdaki düğmeye basmanız yada anadolu.pagani@gmail.com adresine mail göndermeniz yeterli.

Sevgiler, CJ

Bugün ücretsiz bir danışmanlık randevusu alın.

%d blogcu bunu beğendi: