Hakkımda


CJ van İersel

Baş Rahibe, Astrolog&Medyum

HAKKINDA

Kendimi nasıl tanıtayım bilemedim, bu yüzden de sizlerle kısa süre önce benimle yapılan bir röportajı paylaşmak istiyorum

Soru:Merhaba CJ Hanım kendini tanıtır mısınız ?

tabii ki de, 1982’de Balikesirde doğdum. Gercek adım bu değil ama Numerolojiye göre bir yıl daha 2 enerjisine ihtiyacım var, bu yüzden sadece iki harf ismim. Marmaris’te büyüdüm, 8 yıl İstanbulda yaşadıktan sonra aşık oldum ve Hollanda’ya tasındım yaklaşık 15 yıl once. Şu anda hem Hollanda hem de Iskocya’da yaşıyorum. Yılın belirli zamanları da sadece yollardayım. İnisiye yolu ile yükselen, oğrenen insanlardan biriyim. Ley hatları ve Astrokartografi benim için çok önemli bu yüzden.

Sırasıyla sanat, makine, hemşirelik ve psikoloji konularında yüksek öğrenimler gördüm. Spiritüel eğitimim 3 yaşlarımda ailemde başladı.

10 yıl Hollanda’da psikiyatride terapist olarak çalıştıktan sonra, şu anda uluslararası dans dersleri verip organizasyonlar yapıyorum(yapiyordum, malum covid, organizasyonlar durduruldu). Şu anda Yoga ve Qigong ustalıklarımı alıyorum.

Soru2:Hepimizin belli travmalardan sonra iyileşmek için, yaşadıklarımızı manalandırabilmek ve kendimizi tanımak için bir yola çıkmışlığı var. Bu yollardan biri de astroloji.Sizin astrolojiyle tanışma yolculuğunuz nasıl başladı ?

Evet, astroloji bu söyledikleriniz için harika bir yer baslamak için, tabii ki terapimizi de ihmal etmemeliyiz. Ben astroloji ile boşanmaya karar verdigim süreçte tanıştım, gercekten eşim ile birbirimize söyleyeceklerimiz bitti mi diye analiz alayım derken, analiz aldığım astrolog benim öğretmenim oldu. “Senin Jupiterin Akrep, senden çok doğal bir astrolog olur” dedi, ben de hemen dedim. Oguzhan beyin ekolünden Karma Astrolojisi eğitimi aldım, yaklaşık 8 yıl once. Astrolojiden once Tarot eğitimim olduğu icin anlamam kolay oldu, herkeze önerim.

Soru3: Size danışanlar en çok hangi konuda size ulaşıyor?

Bir ışık isçisinin danışanları onun anladığı ve kendi alanında anlamlandırabildiği, şifalandırabildiği konudandır, hep böyledir.

Benim icin bu konu denge, ışık-gölge dengesi, eril-dişil dengesi, alma-verme dengesi. Ikinci bir konu da aileden gelen döngüler, bu konuda da pek çok danışanım oluyor. Regresyon ve aile dizimi gibi sistemlerde bu yüzden çok iyi oldugumu düşünüyorum. Tabii ki hergün öğreniyorum. Aynı şekilde, ben de ailemin ilk kız çocuğu olarak kendime ait olmayan pek çok aile karmasıyla doğduğum icin, alanımda çok aktif bir konudur.

Soru 4: Günde kaç kişi size ulaşıyor? Sayenizde düşüncesini ve ruh halini değiştirip size minnettar kalanlardan küçük bir örnek verebilir misiniz?

Hergun calismak degil olayımız ışık isçileri olarak takdir edersiniz ki her birimiz hala kendi şifamızı alıyoruz, bu yolculuğun sonu yok. Gökyüzü izin verdigi kadar danışanım gelir günlük. Bazan 2 hafta hiç bir danışanım olmaz, bazan da gunde her 30 dk’da bir bir seansım var.

En sevdiğim örneği paylasacagim, çünkü özellikle bu ornekte gordugumuz gibi ben sadece bir kanalım, şifayı ben getirmiyorum. Şifa hepimize yaradandan geliyor.

Bu ornekteki kisi, anladigimiz uzere hem gecmis yaşamından hem de bu yasamdan sahip olduğu büyük bir araba korkusu vardi. Birakin sürmeyi, duran araba bile bi kisiyi huzursuz ediyordu. Tanisma gorusmesinden sonra (yaklasik 30dk’dir ve ücretsizdir) birlikte regresyon yapmaya karar verdik, cunku bosanmisti ve araba kullanması is bulması ici çok onemliydi tabii ki de. Birlikte seçtiğimiz gunde bir regresyon seansı yaptik, zorlu gecen bir 21 gunun ardından kendisi hala çok güzel araba kullanıyor. Evet o sirada kurstaydı, kurs bitene kadar sifalanma sureci de bitti ve su anda bir insanin isi ve ozgurlugu var.Bir seansla mucize bu demeyin sakin, bu tamamen kisinin istegi ile alakalı ve aramızdaki güven ile. Yeri ve zamanı gelmişse eğer doğru isik isçisi sizin icin çok güzel bir şifaya kanallik/aracilik yapabilir yani.

Soru: Son olarak okuyucularımıza tavsiyeleriniz nelerdir?

Nacizane, gelecegin astroloji ogrencilerine onerim, ilk once yunan mitolojisini öğrensinler daha sonra astrolojiyi anlamak çok çok daha kolay oluyor cunku.

Ozellikle yeni baslayan ama danışan bulmakta zorlanan isik isçilerine sunu söylemek istiyorum, eğer bir sistem, kurs ile tanismassaniz emin olun bu sistem sizde gereken bir şifa icin geldi, ilk danışanın kendin olmalısın unutma.

Bunun disinda, tekrarlamak istiyorum, her ışık isçisinin ona özel bir ruhsal görevi var. Lütfen harekete gecmeden once kendi ruhsal gorevinizi bulun, inanin bu kişinin kazancının önünü çok açan bir konu.

Summa College, 2016
Maatschappelijk Werk- Specifieke Doel Group (Volwassenen)
Eindhoven, NL

ACU-YİN yoga sertifikası, 2021-22
Nomadicyogis
Colorado,USA

Dans ve Terapi , 2018
AALO
Utrecht, NL

İletişime geçin

CJ, dünya çapında işbirlikleri ve sohbet için her zaman hazırdır. Aydınlanma yolculuğu, kitaplar, ritüeller veya başka herhangi bir şey hakkında sohbet etmek istiyorsanız, ulaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Yazma

7 Çakra ve Şifası ekitabı
Nisan 2022

İlk Kehanet Kitabım – tüm kehanet sistemlerine giriş seviyesinde bir kaynak kitabı
Ekim 2023

Sarkaç
Temmuz 2022

%d blogcu bunu beğendi: