Evrenin Sembollerini Okuyoruz


Yeni Aldığımız Kitaplarımız Bize Ne Demek İstiyor?

Yeni bir kitap aldık ve eve geldik. Spiritüel bir insan olarak alanımıza yeni gelen her şeyi sorgulamalıyız çünkü evren bize her zaman bir şey anlatmak ister. Bu nedenle yeni gelen bir kitaptan bile bize gelicek bir mesaj var. hiç bir şey tesadüf degil.

Bugun konsey uyelerinden biri yeni bir kitap almış, hepimiz buna çok sevindik. Kitabin nasıl geldigi zaten ayrı ve çok güzel bir hikaye. Merlin evden sehirde yeni acilmiş olan bir Witchshop’u bulmak icin cikti. Mallesef bu dükkan Merlin’in sandigi adreste değilmiş, yani Merlin eli boş eve geri donduğunu zannetmisken, bir anda hayat ağacı parlıyor. Isigi takip ederek Merlin kendini bir anda baska bir yerde buluyor ve Harry Potter’in Buyu kitabini indirimde bulmuş bir anda. (Yaaayyyyy indirime bayilirizzzz)

Eve gelir gelmez bize haber verdi ve hep birlikte ilk mesajin ne oldugunu gormek icin derin bir nefes aldık. Merlin kitabi iki elinde tuttu, “kitabi actigim yerde sol sayfada mesajımı alacağım” dedi ve kitabi kodladı. Sonrada kitabi açtı, burada sayfanın numerolojik degerinden, rengine, yazı tipinden, ilk harfe kadar çözümlemeye calisacagimiz pek çok mesaj gizli.

Bu ani pisisik ozelliklerimizi gelistirmek icin degerlendirdik. Ben odanın kokusuna baktım, çok guzel çiçekler koktu burnuma, demek oluyor ki mesaj isiktan geliyor. Beim yozum ikinci paragrafa takılırken, Merlin ve Lady birinci paragraftan başladılar. Demek ki önceliklerimiz farki, ama onlarınki birbirine gayet yakin. Sayfa sayısı 74, 7+4=11=1+1=2, yan mesaj ikinci boyut, ikinci çakra konuları ile ilgili. Birinci paragraftaki buyu, “Informs”, Bilgi vermek, yeni bilgiler eklemek hayata. Kitaptaki paragrafta, Canavarlar kitabındaki yaratığa yeni bilgiler eklenmesini saglamak icin kullnanildigi yazıyordu.

Benim gozumun takildigi buyu ise, ikinci paragraftaki “Misafir Buyusu” idi. Bizim Anadoluda yaptigimize cali süpürgesi ritüeline benzettim çünkü hihihi Istenmeyen misafirleri tespit edip alarimi devreye sokarmış. Bu arda sayfanin rengi mor yani, 7. cakrayi da destekliyor, yani bilmeye-ogrenmeye hizmet ediyor.

Peki siz bu işlemleri nasıl yapabilirsiniz. Bunu size sırasıyla adım adım tekrar yazmak istiyoruz:

1- Kitabı elinize alın.

2- Derin nefes alıp verin ve de kendinizi rahatlatın.

3- Niyet cümlenize odaklanın ve odaklanmanızın yettiğini artık kitabın açmaya hazır olduğunu hissettiğinizde kitabı açın.

4- Sayfayı tüm ayrıntılarına dikkat ederek inceleyin. Özellikle gözünüze ilk takılan noktalara dikkat etmeyi unutmayın.

Evrenin mesajları heryerde, eğer biz görmeyi secersek. Unutmamaliyiz ki evren ile aramızda bir iletisi var, bu bir sohbet, tek tarafli degil.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: